Doświadczenie marki Komandor docenione na rynku mebli na wymiarDoświadczenie marki Komandor docenione na rynku mebli na wymiar

Garderoba w ogóle nie musi być wielkim miejscem, by trzymać tam nasze rzeczy oraz zachować w nich porządek. Sprawdzi się ona także jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Możemy garderobę wówczas odizolować drzwiami przesuwnymi od pomieszczenia i nadal będzie ona rewelacyjnie spełniać swoje zadanie.

Jak urządzić wnętrze?

Magazynowane ubrania to istotny czynnik, który ma wpływ na wystrój garderoby. Decyzja o tym, czy potrzeba nam wiele drążków z wieszakami, półek bądź szuflad, zależy od tego, jakiego rodzaju ubrania mamy. Pod uwagę powinno się wziąć również możliwe niezbędne miejsce na jakieś sprzęty, jak np. deska do prasowania lub żelazko.

Jeśli mamy niewiele miejsca na garderobę, świetnym wyborem jest zakup szafy na wymiar. W ten sposób zwiększymy dostępne miejsce na ubrania, jak i różne dodatki. Dobrą decyzją okażą się meble na wymiar firmy Komandor, która słynie z dużych szaf ubraniowych. Warto przemyśleć także zakup szafy narożnej, która pozwoli na zwiększenie dostępnego miejsca do przechowywania.

Co z drzwiami przesuwnymi

Inną metodą, która umożliwi powiększenie przestrzeni użytkowej w swojej garderobie będzie wstawienie drzwi przesuwnych. Jest to doskonały wybór nawet gdy będzie to osobne pomieszczenie. Takie drzwi umożliwią zaoszczędzenie nawet do 8 m2 powierzchni, która jest konieczna do otworzenia normalnych drzwi. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych modeli, ale można również wybrać drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.

Potrzebna jest jasność i przestrzeń

Nie należy zapominać, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać również o właściwe oświetlenie pomieszczenia. Bardzo ważne jest, żeby promienie światła docierały do wszystkich półek, a także zakątków pokoju. Jeśli dysponujemy sporą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, powinniśmy również zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą LED-y, szczególnie, że maja one najróżniejsze formy i bez problemu możemy je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.

Najważniejsze nie tylko dla kobiety – lustro

Ostatnim detalem, o którym nie powinno się nie pamiętać jest lustro. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pomieszczenie, ale również umożliwi swobodne oglądanie się podczas wybierania odzieży. Gdy nie posiadamy miejsca na lustro stojące, można zdecydować się na wiszące. Rewelacyjną alternatywą dla małych pokojów jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczono lustro.

Powiązane posty