Informacje dotyczące naprawy ekranuInformacje dotyczące naprawy ekranu

Tania naprawa ekranu iPhone’a może wydawać się najlepszym pomysłem na świecie,

ale może powodować więcej problemów niż naprawia. Oto kilka rzeczy do rozważenia przy podejmowaniu decyzji o naprawie ekranu iPhone’a:

Jeśli ekran jest pęknięty, musisz użyć szyby pełnotwarzowej. Ekrany tylko z pęknięciami mogą powodować więcej problemów niż naprawiają. Korzystanie z ekranu bez pęknięć wydłuży czas działania baterii i zapewni stabilność telefonu.

Kiedy ekran jest porysowany lub pęknięty, zawsze możesz na nim umieścić nowy ekran. To nie rozwiąże problemu. Po prostu to przykrywa, umożliwiając pokazanie rys i pęknięć.

Zawsze ważne jest stosowanie osłony ekranu wykonanej z wysokiej jakości, nieporowatego i odpornego na uderzenia materiału. Będą zadawać najmniej obrażeń i ochronią ekran przed przebiciem lub pęknięciem. Doda również warstwę ochronną, która pomoże zapobiec pękaniu ekranu.

Upewnij się, że trzymasz ekran w futerale, w przeciwnym razie osłona ekranu może porysować obudowę, co może być szkodliwe. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów ochraniaczy ekranu. Jeśli kupujesz jeden dla własnej ochrony, pamiętaj, aby zaopatrzyć go w pasek, który ułatwi utrzymanie go na miejscu.

Musisz być ostrożny przy wyborze zbyt małego ochraniacza ekranu. Osłona ekranu, która jest zbyt mała dla jej rozmiaru, nie obejmie całego ekranu i najprawdopodobniej nie pozostanie na swoim miejscu. Zbyt duży ochraniacz ekranu będzie dużym błędem, ponieważ nie będzie w stanie dobrze zasłonić ekranu i sprawi, że iphone 6 wymiana szybki będzie mniej przenośny.

Musisz użyć ochraniacza ekranu o wysokiej jakości.

Tanie ochraniacze ekranu nie zapewnią wymaganej ochrony. Bardziej opłacalne jest kupowanie drogiego ochraniacza ekranu, ponieważ ceny są tańsze. Pamiętaj, że na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów ochraniaczy ekranu.

Wybrany rodzaj zabezpieczenia ekranu zależy od potrzeb w zakresie ochrony. Jeśli używasz zabezpieczenia ekranu do ochrony iPhone’a przed zarysowaniami, potrzebujesz zabezpieczenia ekranu, które obejmie cały ekran iPhone’a. Jeśli używasz go do ochrony iPhone’a przed silnym uderzeniem, możesz użyć ochraniacza ekranu, który zakryje dolną krawędź ekranu i nadal zapewni wystarczającą ochronę. Jeśli chronisz ekran iPhone’a przed uderzeniami i innymi uderzeniami, będziesz potrzebować ochraniacza ekranu, który zapewni dobre pokrycie na dolnej krawędzi.

Aby właściwie zabezpieczyć telefon, musisz upewnić się, że jest on odpowiednio obsługiwany. Telefon należy czyścić co najmniej raz w tygodniu, a ekran należy czyścić co najmniej raz w miesiącu. Szklany ekran nie zostanie przez ciebie wyczyszczony, dlatego zawsze miej pod ręką szmatę sklepową.

Jeśli telefon zamoknie, należy go jak najszybciej wysuszyć. Możesz przetrzeć ekran suchą szmatką lub pozostawić do wyschnięcia w naturalny sposób. Nie pozostawiaj go w wodzie, ponieważ może to porysować ekran.

Po wyjęciu telefonu z kieszeni lub torby zawsze wycieraj ekran miękką ściereczką i nie zapomnij również o wytrzeć rogi obudowy. Upuszczony telefon powinien być zawsze przykryty, aby uniknąć zarysowań.

Zachowaj szczególną ostrożność podczas obsługi ekranu. Zawsze ostrożnie obchodź się z ekranem iPhone’a. Zawsze pamiętaj, że każdy telefon jest inny, a każdy ekran jest inny.

Powiązane posty