iPhone naprawa ekranu dla wszystkichiPhone naprawa ekranu dla wszystkich

Naprawa ekranu iPhone’a może początkowo wydawać się przerażająca,

ale jeśli zrobisz to krok po kroku i nauczysz się odpowiednich kroków, będzie to dla ciebie znacznie łatwiejsze. Ale jak możesz to zrobić? Pod koniec tego artykułu będziesz mógł samodzielnie naprawić ekran iPhone’a bez konieczności płacenia za to komuś.

Jeśli masz porysowany lub zepsuty ekran, być może będziesz musiał skontaktować się z profesjonalistą, aby go naprawić. Być może zapłaciłeś za to ogromną sumę pieniędzy, aby to zrobić, ale jeśli chodzi o naprawę ekranu iPhone’a, jesteś sam. Tak, możesz to zrobić sam.

To, co powinieneś zrobić, to zainwestować w nowe etui ochronne dla swojego iPhone’a i cały czas to przykrywać. Aby naprawić ekran iPhone’a, musisz użyć specjalnego rodzaju narzędzia do usuwania zarysowań, zwanego czujnikiem zarysowania, który może penetrować dużą część ekranu, zanim faktycznie go uszkodzi.

Jedyne, co musisz zrobić, aby naprawić własną naprawę ekranu iPhone’a, to wykonać kilka prostych kroków. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że nie uszkodzisz więcej części iPhone’a niż masz już. Ważne jest, aby upewnić się, że nie umieszczasz niczego w pobliżu ekranu. Obejmuje to wszystko, co może porysować ekran. Oznacza to użycie folii aluminiowej na ekranie, naklejenie naklejek itp. Podczas naprawy ekranu iPhone’a będziesz chciał użyć nowego obiektywu. Możesz je zdobyć w większości sklepów elektronicznych. Jeśli masz problemy ze znalezieniem tych soczewek, są one zazwyczaj dostępne w zestawie.

Zestawy zwykle obejmują soczewkę, ściereczkę do soczewek i roztwór do soczewek.

Za pomocą rozwiązania lenssolution możesz usunąć widoczne zarysowania na ekranie bez uszkodzenia samego ekranu. Po wyczyszczeniu obiektywu i zastosowaniu rozwiązania będziesz chciał wyłączyć iPhone’a, a następnie usunąć narzędzie do usuwania zarysowań z przycisku Home. Następnie przesuń ekran, a następnie przesuń go całkowicie w bok, aż w obszarze pojawi się przyciemnienie. Teraz trzymaj ekran w dłoni i przesuwaj go powoli w górę iw dół, aż poczujesz, że działa odtłuszczacz. Zastosuj środek do usuwania zarysowań i upewnij się, że go oglądasz, aż całkowicie pokryje zadrapania na ekranie.

Jeśli uważasz, że zrobiłeś wystarczająco dużo, aby naprawić własny ekran iPhone’a, możesz sam wymienić szkło na zupełnie nowe. Pamiętaj, aby użyć szkła bardzo dobrej jakości.

Następnie będziesz chciał podłączyć iPhone’a z powrotem do komputera, aby zobaczyć ekran, aby sprawdzić, czy wszystko nadal tam jest. Jeśli nie masz pewności, zawsze możesz odesłać iPhone’a do sklepu w celu uzyskania drugiej opinii.

Naprawa ekranu iPhone’a jest bardzo łatwa i może na dłuższą metę zaoszczędzić setki dolarów. Pamiętaj tylko, że nie musisz wydawać dużo pieniędzy, aby naprawić ekran iPhone’a, jest to coś, co możesz naprawić przy odrobinie umiejętności i pieniędzy.

Powiązane posty

Napraw AppleNapraw Apple

Naprawianie produktów Apple przebiega tak samo, jak naprawianie wszystkich innych produktów elektronicznych. Istnieje kilka sposobów naprawy produktu Apple. Oto kilka sposobów naprawy zepsutego iPhone’a. Jednym ze sposobów jest próba otwarcia